Vláda by mala umiestniť 15% ev kvótu na výrobcov automobilov a výrobcov nákladných vozidiel, štát

Vláda by mala vykonať kvótu, ktorá potrebuje najmenej 15 percent automobilov, ktoré ponúkajú výrobcovia automobilov a výrobcov nákladných automobilov, aby boli úplne elektrické, uviedli aktivisti. .
Globálny akčný plán, ako aj Nadácia FIA – dve charitatívne organizácie, ktoré obidve kampaň o environmentálnych problémoch – poistenie tvrdia, že 59 percent domácností s dvoma automobilmi by bolo schopné prepnúť jednu zo svojich vnútorných spaľovacích automobilov a nákladných automobilov pre EV bez akéhokoľvek typu nepríjemnosti.

Elektrické autá a nákladné autá sú lacnejšie ako benzínové autá

Týchto 59 percent – prevzatých z prieskumu 1 004 rodičov s dvoma alebo oveľa viac autami a nákladnými automobilmi – má prístup k parkovaniu mimo ulice, čo naznačuje, že by mohli EV ľahko zaúčtovať, a nikdy nikdy riadiť svoje „druhé“ autá a Kamión oveľa viac ako 50 míľ za jeden deň.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Keby všetci mali prepnúť jeden zo svojich benzínových alebo naftových automobilov a nákladných automobilov na EV, na cestách by bolo zhruba 5,7 milióna oveľa viac elektrických automobilov a nákladných automobilov. Menej ako jedno percento z 32 miliónov automobilov a nákladných automobilov na cestách vo Veľkej Británii sú odteraz úplne elektrické.
Podľa prieskumu sa 90 percent domácností s dvoma automobilmi domnieva, že by sa mala zaoberať vládou, aby kontrolovala automobily a výrobcov nákladných automobilov AO, že musia ponúknuť oveľa dostupnejšie vozidlá s nulovým emisiou. Okrem toho 69 % stav, ktorý nepáči, že vyvolávajú kontamináciu vzduchu, keď jazdia, a chcú, aby sa výrobcovia zameriavali na znižujúce sa emisie výfukových plynov.
Chris Large, spoluzakladateľ celosvetového akčného plánu, uviedol: „Trh automobilov a nákladných automobilov bežne uvádza dlhú dovolenku v domácnosti, ako aj dostupnosť bodov verejných poplatkov ako hlavného dôvodu, že chauffeurs nebudú elektrické, avšak fakty sú také Pre jeden zo šiestich automobilov a nákladných automobilov na ceste – „druhé“ autá a nákladné auto v 5,7 milióna domácností – to nie sú problémy, ako aj elektrické autá a nákladné autá sú ideálnym vozidlom. “
Pozrite sa na to najlepšie využívané elektrické autá a nákladné autá …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post