Nový facelifovaný SUV BMW X2 SUV, ktorý dorazí v roku 2021

, obnovenie stredného veku BMW X2 SUV je na ceste k súťažiu s najnovšou verziou Mercedes GLA.
Testovací automobil v týchto špionážnych záberoch ukazuje nový model, ktorý má iba minimálne maskovanie. Oblečenie okolo mriežky naznačuje, že sa tam vykonajú zmeny; V porovnaní s trendom ďalších nedávnych BMW očakávajte, že sa v porovnaní s revidovanou verziou zväčšujú kultové obličkové mriežky.

Najlepšie malé SUV a crossovery v predaji 2020

Súčasný X2 športuje súbor okrúhlych bodov pod hlavnými jednotkami svetlometov. Pri tomto teste sa však javia iba ako nálepky, čo naznačuje, že ako v prípade obnovenia X1 zavedeného v roku 2019, budú úplne odstránené pre aktualizovaný model. Jemné opláštenie okolo hlavných svetiel naznačujú prinajmenšom novú grafiku, ale tieto okrúhle žiarovky by sa mohli nabudúce prispôsobiť v hlavných jednotkách.
11

Pozdĺž bokov a okolo chrbta sa veľmi málo zmenilo. Tento aktuálny testovací automobil nosí rovnaké svetelné zhluky ako existujúci model, aj keď ako X1, je pravdepodobné, že budú obsahovať nové podpisy osvetlenia, rovnako ako nové možnosti farieb a kolies.
Reklama – článok pokračuje nižšie

V minulom roku sa vo vnútri trochu zmenilo pre facelift X1, takže vzhľadom na to, že X2 zdieľa prístrojovú dosku a infotainment s jeho mierne väčším bratom, nebudeme tu očakávať revolúciu: vylepšenia farby a orezania budú pravdepodobne najrozsiahlejšími zmenami.
Predtým, ako sa aktualizovaný X2 objaví, je plug-in hybridná hnacia jednotka nastavená tak, aby sa pripojila k rozsahu. Toto je zdieľané s X1 aj s mini krajanom: benzínový motor s preplňovaným 1,5 litrom je spojený s elektrickým motorom, ktorý by mal stačiť na čas 0-62 mph približne siedmich sekúnd a asi 30 míľ v dosahu v čistom režime EV .
Zatiaľ čo presný dátum vydania sa ešte treba potvrdiť pre revidovanú BMW X2 (a verzia PHEV, ktorá sa stále pripojí k rozsahu), debut 2021 vyzerá pravdepodobne.
Tešíte sa na aktualizáciu BMW X2? Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post