NOVÉ 2019 MAZDA MX-5 30. výročie Vydanie: Odhalené ceny

Nový vydanie Mazda MX-5 30. výročia sa začalo predávať vo Veľkej Británii, pričom ceny začínajú od 28 095 GBP za aktuálnu verziu obmedzeného čísla populárnej firmy populárnej firmy. športové autá.
Spojené kráľovstvo, jeden z najväčších trhov na svete MX-5, dostane 550 automobilov z 3 000 globálnych alokácií. 370 budú mäkké tortné konvertibilné a s 180 modely RF s pevným bodom. Cena od 29 895 GBP je rozlíšiteľná jeho čiernou dvojtónovou strechou. Prvé dodávky oboch verzií sa uskutočnia toto leto.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Recenzia vydania Mazda MX-5 25. výročie
Vydanie výročia MX-5 je dokončené v exkluzívnej farbe „závodnej oranžovej“ farby a obsahuje kované hliníkové kolesá (objednané odborníkmi Rays), Brembo predné brzdy s strmeňmi dokončený odznaky.
Rovnako ako mnoho špeciálnych vydaní MX-5, motor a prevodovka zostávajú nedotknuté. Tento nový model používa štvorvalcový štvorvalcový štvorvalcový motor Skyactiv-G Mazda, ktorý posiela pohon do zadnej nápravy cez šesťstupňovú manuálnu prevodovku.
Vo vnútri táto limitovaná edícia MX-5 dostáva oranžové akcenty a Alcantara sa pohybuje okolo kabíny, prístrojovej dosky a prevodových vozíkov, sedadiel Recaro, deväť reproduktorový zvukový systém Bose a podporu pre Apple CarPlay a Android Automobile ako štandard.
Debut tohto nového modelu, ktorý bol odhalený začiatkom roka na Chicago Automobile Show ako jeden milión jednotiek na celom svete, z ktorých viac ako 130 000 našlo domy vo Veľkej Británii.
Teraz si prečítajte našu recenziu tradičného Mazda MX-5. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post