Spoločnosť Bentley znížila 1 000 úloh v rámci peňažného hodnotenia

Bentley plánuje znížiť 1 000 úloh v rámci podrobného hodnotenia na svoje náklady a investičnú štruktúru.
Špičkový výrobca automobilov so sídlom v Crewe sa snaží nájsť až 1 000 dobrovoľných prepúšťaní a poslal listy svojim 4 200 pracovníkom, ktorí ich využívajú na základe ich dĺžky služieb, veku a platu. Menová podpora sa tiež používa na podporu okupácie pre tých, ktorí chcú upraviť smer svojho okupácie.

Aston Martin články 230 miliónov GBP Strata za prvú polovicu roku 2020

Vo vyhlásení, v ktorom sa uvádza podmienky, Bentley odstránil, že „nedokáže politizovať budúce povinné prepúšťanie“.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Tento krok je súčasťou stratégie Bentley100, ktorá je nastavená na „nanovo definovanie“ storočného podnikania na nasledujúcich 100 rokov. Plány boli kvôli odhaleniu v marci, avšak v dôsledku pandémie koronavírusu boli posunuté späť.
Adrian Hallmark, predseda, ako aj generálny riaditeľ spoločnosti Bentley Motors, uviedol, že Covid-19 nebol príčinou zníženia úloh, avšak pôsobil ako „hastener“ z dôvodu výrazného zníženia predpovedí budúcich príjmov.
Spoločnosť Firma už podnikla kroky na zníženie alebo oneskorenie akýchkoľvek nepotrebných nákladov v rámci podnikania, pričom zdôrazňujú, že budúce produktové plány neboli ovplyvnené. Nábor a zvýšenie platov však boli zmrazené, dodávatelia boli prepustení v celom podniku, ako aj 66 percent kolegov bolo zaradených do výšky uzamknutia.

Nový nápad Bentley EXP 100 GT vystavený oslavu stého výročia značky

Hallmark povedal: „Strata kolegov nie je niečo, čo by sme zaobchádzali ľahko stratégia.
„Program dobrovoľného vydania aspoň umožňuje kolegom urobiť osobnú možnosť a nechať nás za okolností najatraktívnejšou a podporujúcou ponukou.“
Dodal: „Je to nevyhnutné, ešte oveľa viac s tým, čo sa deje okolo nás, pozeráme sa na dlhotrvajúcu budúcnosť Bentley. To naznačuje zásadné nanovo definovanie nášho podnikania, takže okamžite reagujeme na zabezpečenie služby s touto krízou, naďalej vedie náš trh tým, že znovu objavíme podnikanie a snažíme sa etablovať sa ako lídra v udržateľnej špičkovej mobilite počas nasledujúcich 100 rokov. “
Čo veríte o zníženie úloh v Bentley? Pochopme v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post