McLaren 570GT bude debutovať na London Motor Show 2016

potom, čo sme ho tento rok videli v celej svojej sláve v Ženeve.
570GT je najaktuálnejšou prírastkom spoločnosti Sport Series so sídlom v oblasti Woking, ktorá sa môže pochváliť oveľa viac celkovým bootovacím priestorom ako niektoré rodinné hatchbacks. Bola vytvorená tak, aby uzurpovala pozíciu Porsche ako maximálneho výrobcu funkčných športových automobilov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Recenzia McLaren 570GT
Cena od 154 000 GBP sa GT účtuje ako najužitočnejšia a najkrajšia McLaren, akú kedy bola vyrobená. Bude sedieť spolu s oveľa viac zameraným kupé 540 ° C a 570S v rozsahu.
Zlepšenie z kupé na GT je zvonku zrejmé. Zadná paluba z uhlíkových vlákien a lietajúce podložky z kupé boli nahradené vypuklým skleneným zadným koncom skleneným skleneným sklom inšpirované P1. Otvorí sa sklenený poklop s bočným zachytením, aby odhalil novú koženú turistickú palubu s batožinou, ktorá využíva 220 litrov priestoru na vrchu 150-litrovej skladovacej plochy v nose. V kombinácii je hlasitosť zavádzania vozidla oveľa viac, ako nájdete v hatchback Ford Focus.
21

Šéf dizajnu McLaren Rob Melville povedal Automobile Express, že sklenená paluba bola bočná, aby dodala najlepší prístup k najhlbším častiam topánky. Tradičné konvenčné usporiadanie by si vyžadovalo obštrukčnú plynovú vzperu. Povedal, že bočný záves tiež znižuje pravdepodobnosť, že sa dostane do kontaktu s horúcim výfukom. Cestujúci sú schopní dosiahnuť batožinu skladaním sedadiel vpred.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post