Zulu neuveriteľne obhajca obvinenia s modifikátorom JE Motorworks 475bhp V8

Coventry Motorworks odhalil Zulu², nového „super obrancu“ s vlastným vlastným 475 kondít V8 Jaguar Land Rover.
Cena od 149 500 GBP je možné modifikácie Zulu² vykonať na akýkoľvek typ obrancu v ľavej alebo pravej jazde-od základného 90 po veľké vyzdvihnutie 130. Za svoje peniaze dostávate tento 4,7-litrový motor JLR V8, ktorý vytvára krútiaci moment 650 Nm, okrem 6-stupňovej automatickej prevodovky, ako aj vylepšenia podvozku, zavesenia a brzdenia.
5

Jonathan Douglas JE Motorworks povedal: „Obrancom je starodávna mechanická infraštruktúra, ako aj motor je od veku, keď sú automobily počítače: Je to ako dostať hudbu pre iPhone pomocou kazetovej paluby – avšak sme to urobili ako Ako sme to urobili hladko. ““
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Extra súprava na zväzku Zulu obsahuje 18-palcové zliatinové kolesá, spustené pružiny, poverované tlmiče, vylepšený diferenciál s obmedzeným sklzom, väčšie brzdy, ako aj elektronickú ručnú brzdu.
5

Kozmetické modifikácie zahŕňajú odznak JE na prednej strane, dvojité výfuky, pár bočných prieduchov, väčší prívod predného vzduchu, hliníková mriežka a vonkajšie svetlá LED. Vo vnútri je kožené čalúnenie, dodatočné zvukové, klimatizácia a vyhrievané sedadlá.
Obranca Zulu je obmedzený na 25 jednotiek, takže si ho rýchlo kúpiť. Približne 150 000 GBP bude najlepším automobilom pre členov britskej vyššej triedy, aby sa pozrel na Afriku.
Mali by ste utratiť 150 000 GBP na modernizáciu svojho obrancu Land Rover? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post