Operácia Stack: Vládne police plány pre Lorry Park

Ministerstvo pre dodanie odobralo plány pre nákladný automobil M20, ktorý mal na diaľnici jednoduché preťaženie na diaľnici.
Organizovaný 150-akrový nákladný park v Stanforde, Kent bol od začiatku pochybný, pričom regionálni obyvatelia tvrdili, že plán 250 miliónov GBP by mal nepriaznivý vplyv na okolitú krajinu. Problémy sa tiež zvýšili, že 3 600 nákladných automobilov pripravených na využitie parku by zvýšilo preťaženie a znečistenie.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Kampaňári proti plánom zvýšili viac ako 10 000 GBP a do parku priviedli súdne hodnotenie, ktoré bolo z dôvodu umiestnenia v decembri. Vyhlásenie DFT však bolo „už viac bránilo“ toto hodnotenie v podstate politiku plánov Stanford Park.
Roads Priest Jesse Norman uviedol, že budúce plány môžu stále zahŕňať park Lorry: „Chápeme presne, ako vážne životy obyvateľov Kentu, ako aj vyhliadky spoločností, boli ovplyvnené pri implementácii operácie Stack v roku 2015“. Norman dodal, že plány na preťaženie boja proti operácii Stack stále „zahrnujú park nákladného automobilu“.
Čo je to operácia?
Operácia Stack bola prvýkrát predstavená v roku 1988, ako aj ich implementované úradmi Kent, ako aj prístav Doveru, kedykoľvek došlo k narušeniu prechodov kanálov buď prostredníctvom krížových trajektov alebo tunelom kanála. Zahŕňa zatvorenie časti pobrežnej strany M20 v Kente, ako aj automatické parkovanie – alebo „stohovanie“ – nákladné vozidlá spolu s ňou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post