„Osviežujúci prístup pre budúcnosť Vauxhall“

Pre väčšinu z nás je Vauxhall stále fantastickou britskou značkou, ktorá v Astre, ako aj Vivaro stále vytvára fantastické britské vozidlá vo Veľkej Británii. Avšak v posledných rokoch – dobre, skôr niekoľko rokov, ak sme úprimní – podnik stratil cestu. Spýtajte sa mnohých ľudí, čo značka znamená, rovnako ako sa vám snažia povedať. Niektoré vozidlá boli celkom dobré, iné nie.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Môžete zistiť, že pre výkonného riaditeľa spoločnosti Vauxhall je zvláštne, že s týmito komentármi súhlasil, avšak to je celkom to, čo uviedol Stephen Norman, keď sme sa tento týždeň uspokojili.
• Mega Drive: O jeden mesiac míle za deň v Astra
Norman bol v úlohe päť mesiacov a už sa stal jeho známkou ukončením zmlúv svojich obchodných zastúpení a chladničku. Takže keď ma pozval, aby som sa uspokojil, bola to fantastická šanca objaviť viac o budúcnosti podnikania, ktorá stále znamená toľko britských kupcov.
Norman je človek, ktorý chápe podnikanie s vozidlami ako niekoľko ďalších; Pracoval na viacerých značkách ako na väčšine, ako aj vo viacerých disciplínach ako väčšina. Rovnako ako hovorí s potešením niekoho s plánom odstránenia. “Nejde o vyhodenie čohokoľvek z zásuvky, ako aj znova začať,” povedal mi, “je to len poradie, ako aj upratovanie toho, čo tam už je.”
Lastne hovoril o Vauxhall Creta svojho otca, ako aj o tom, ako to bolo zábavnejšie a viac sa mi páčili ako nákladnejší rover, ktorý prišiel neskôr; Takto by sme mali dnes veriť o Vauxhalls, trval na tom.
“Nikdy nebudeme odmietnuť umierneného chlapa, ako aj dámu vysoko kvalitné vozidlo, za ktoré nemusia platiť za šance,” uviedol. S tradičnými súpermi, ktoré boli zdanlivo odhodlaní byť stále viac prémiou-najmä pri cenách-to bolo osviežujúce. Rovnako ako jeho sľub, že jeho obchodné zastúpenie zvýši svoju hru, ako aj to, že sa blíži dômyselný nový produkt. Podľa vlastníctva PSA, ako aj Normanské vedenie, je Vauxhall na zaujímavom mieste.
Čo chápeš vauxhall? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post