Autonómna technológia by mohla uložiť MPV štáty Hyundai Style Manager

manažér štýlu Hyundai Luc Donckerwolke verí, že autonómne inovácie vozidiel, ako aj elektrické pohonné jednotky môžu pomôcť predĺžiť životnosť malého MPV – a tiež pripustil, že nástupca na IX20 je v potrubí.
Očakávalo sa, že po zavedení nového kona Little SUV sa očakávalo, že bude konzervovaný v Kórejskej dojčenskej osobe pre ľudí s ľuďmi – nízkoobjemový dizajn. Donckerwolke-ktorý sa však pripojil k Hyundai na začiatku roku 2016 ako dizajn viceprezidenta, uvádza, že MPV by mohli byť vhodné pre všestrannosť, ktorú poskytujú autá s vlastným riadením, a tiež schopné maximalizovať praktickosť ponúknutú odstránením a spaľovací motor.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• NOVÝ HYUNDAI Kona: Čokoľvek, čo potrebujete vedieť
Na otázku, či mal náhradu za IX20 na rysovacej doske, Donckerwolke odpovedal: „Áno, áno. Nepomylíme to na IX20, napriek tomu však áno, je to tam. “
Dodal: „SUV kontaminoval všetky segmenty trhu, skutočne kvôli tejto„ dobrodružnej príchute “, ktorú nemožno dosiahnuť s MPV. SUV vám poskytuje výkon spolu s alibi, že ste dynamický človek. Vyvoláva vnímanie, že máte veľký životný štýl. Je to naozaj čistá reklamná vec.
„Teraz sme v bode smeny, s tým, čo sa stane s autonómnymi vozidlami. Rovnako ako keby ste mali všetku túto pomoc, prečo by sme sa obmedzili na zväzok, ktorý sme v súčasnosti mali? ešte viac, keď máte elektrifikáciu. To vybuchuje celú teóriu obalu, ako aj rozloženie.
• Najlepšie crossovery, ako aj malé SUV
„Takže pri pohľade dopredu, MPV, ktorým mám na mysli zmysel pre maximálne využitie oblasti, ktorú zaberáte pod podlahou automobilov a nákladných automobilov – sa nakoniec stane nevyhnutnosťou, ako aj takmer racionálnym prístupom. Hovoríme však o 10 alebo 15 rokoch. “
Donckerwolke nebol zodpovedný za Kona – automobily a nákladné auto, ktoré uvádza, budú mať „jedinečné prvky“, ktoré sa v zostave Hyundai neukazujú ďalšie návrhy – keďže sa pripojil po tom, čo kalifornské štúdio v Kalifornii vyhralo interiérovú súťaž v súťaži Interior Idea pre auto pre auto dizajn.

Pripravuje však nový jazyk štýlu, ktorý bude pravdepodobne predstavený na ďalšej sonáte v roku 2019. „Som skutočne nadšený z ďalšej sonáty,“ povedal, „pretože je to ten, ktorý znovu splní štýl Hyundai. Verím, že pre značku Hyundai v tejto chvíli to bude obrovský krok vpred. Už sme zmrzli jeho štýl, ako to robí obrovskú zmenu. “
Veríte tomu, že MPV to zvládne prostredníctvom náporu SUV? Pochopme v sekcii komentárov …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post