Sporty New Variety Rover Evoque P300 HST predstavená

Toto je nová Variety Rover Evoque P300 HST – štýlová nová špecifikácia pre najmenšiu cenu SUV značky od 50 400 GBP.
Špecifikácia HST je založená na úrovni trimovskej úrovne spoločnosti R-Dynamic. Pokiaľ ide o vybavenie, z toho vyplýva, že prichádza ako bežný s pohybujúcim sa panoramatickým strešným oknom, elektricky ovládaným zadným dverám, ako aj prémiovými svetlometmi LED, vybavenými dennými svetlami v tvare značky L.

Top 10 najlepších SUV na nákup 2022

HST však predstavuje množstvo štýlových vylepšení. Patria sem lesklé čierne 20-palcové zliatinové kolesá, zadné sklo súkromia a strmene červených brzdových bŕzd. Nákupcovia tiež dostávajú čierne náhrady za odznaky SUV, bočné prieduchy, kapotu louvres, uzávery zrkadla dverí a exteriérové ​​svetlo. Kupujúci, z ktorých si môžete vybrať, je tiež veľké množstvo farieb, s 11 farbami tela.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Vo vnútri Evoque HST dostane semišový volant tkaniny, ebenové semišové tkanina, zrnité kožené čalúnenie sedadla a odrodné šliapajúce šatňové dosky. Spoločnosť Land Rover tiež zahrnula ako súčasť balíka 13-reproduktorový 400 W hlukový systém poludníka.
Najnovší informačný systém spoločnosti Land Rover’s Pivi Pro je tiež štandardne prichádza a poskytuje kupujúcim 12,3-palcový digitálny prístrojový klaster, ako aj dve 10-palcové dotykové obrazovky. Horná obrazovka sa zloží z prístrojovej dosky a tiež spracováva infotainment Funkcie SUV, zatiaľ čo druhá riadi vykurovanie Evoque a vetracie systémy.
Evoque HST sa ponúka iba s 2,0-litrovým štvorvalcovým benzínovým motorom Land Rover 2,0-litrový štvorvalcový benzínový motor. Stanovuje moment 296 koní, ako aj krútiaci moment 400 Nm, ktorý značka uvádza, je dostatočný na čas 0–62 mph 6,8 sekundy, ako aj najvyššiu rýchlosť 150 mph.
Motor odošle jednotku s deväťstupňovou automatickou prevodovkou do systému pohonu štyroch kolies, ktorý je možné nakonfigurovať pomocou selektora pohonného režimu Terrain Reaction 2 Land Rover. Má nastavenia pre bahno, piesok a sneh, okrem automatického režimu, ktorý môže nájsť typ terénu pod pneumatikami Evoque, ako aj podľa toho nastaviť podvozok.
Teraz sme skontrolovali naše rozsiahle hodnotenie Variety Rover Evoque…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post