Nový Hyundai RM20E odhalil ako testovanie budúcich výkonov EV

Toto je Hyundai RM20E Racing Midship Sports CAR, najnovšia verzia testovacieho zariadenia kórejského výrobcu pre vysokovýkonné vozidlá.
RM20E, ktorý bol predstavený na autosalóne v Pekingu, vykonáva vývoj, ktorý začal RM14 predstavený v roku 2014. Ukazuje, ako inžinieri v divízii výkonnosti spoločnosti Hyundai vyvíjajú elektrické pohonné jednotky a technológiu podvozku, ktoré im umožnia vychutnať si na trati a na ceste.

Najlepšie elektrické automobily na kúpu 2022

Telo RM20 je jasne odvodené od svojho najnovšieho predchodcu, pohon zadných kolies, 2,0-litrový preplňovaný RM19. Ale E v názve nového modelu znamená elektrickú energiu – a veľa z toho. RM20E má batériu 60 kWh a jediný stredne namontovaný elektrický motor, ktorý produkuje krútiaci moment 799 koní a 960 Nm momentu-dosť na čas 0-62 mph menej ako tri sekundy a pomlčku 0-124 mph za 9,88 sekundy.
5

Albert Biermann, bývalý šéf divízie BMW M, ktorý je teraz vedúcim výskumu a vývoja v Hyundai, opisuje nový koncept ako „revolučnú novú kapitolu elektrifikovaného výkonu“. “RM20E násilne tlačí platformu RM do novej, environmentálne zameranej dekády 21. storočia,” uviedol Biermann. „Naši inžinieri N naďalej získavajú cenné poznatky v aréne dynamiky výkonnosti nulových emisií.“
Reklama – článok pokračuje nižšie

Hyundai odkazoval na chorvátsku firmu Rimac ako kľúčovú partnerku, ktorá tlačí na svoj vývoj EV. Obrovský OEM minulý rok investoval do začatia EV do začatia EV a hovorí, že elektrifikovaná platforma RM „sa bude naďalej vyvíjať spolu s rastom tohto partnerstva RIMAC“.
Thomas Schemera, vedúci produktu v spoločnosti Hyundai, uviedol: „RM20E jasne signalizuje budúce elektrifikované ašpirácie značky pre výkonnosť spoločnosti Hyundai Performance N a presunie sa do prestížneho žánru výkonu supercaru. RM20E dokazuje, že n jazdecké vzrušenie nebude ohrozené, a to ani v elektrifikovaných variantoch modelu. “
Je to ďalší odkaz na potenciálne auto na mieru N, projekt, ktorý boli úradníci spoločnosti Hyundai pri zvažovaní nezvyčajne otvorení. Spoločnosť má v pláne predstaviť v priebehu nasledujúcich piatich rokov 44 ekologických modelov a na základe komentárov spoločnosti Schemera sa teraz zdá byť úplne istá, že akýkoľvek samostatný automobil N bude elektrický.
Kliknite sem pre našu recenziu Hyundai RM19 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post