Super Bowl 2018: Tohtoročné reklamy v oblasti automobilov a nákladných automobilov, ako aj najväčšie z minulosti

, veľmi misky sú obrovské, pretože niektoré sú ešte väčšie ako skutočná hra. Pre členov tímu odhaľovania automobilov to platí najmä pre reklamy automobilov a nákladných automobilov, ktoré sú zvyčajne skutočnou sviatkom automobilov, portréty, ako aj nezabudnuteľných dejov – občas je možné občas.
Obroví domáci americkí výrobcovia, ako napríklad Ford, ako aj GM, sa pokúsili využiť milióny miliónov publika, ktoré sa naladia mnoho rokov, ako aj ktorí ich môžu obviňovať – ​​minuloročná misa pritiahla na celom svete 111 miliónov publika. V oveľa nedávnej dobe sa oveľa viac svetových značiek, ako napríklad Kia, Audi a Toyota, snažili tlačiť svoje autá a nákladné autá na americkom trhu, ako aj za hranicami tým, že uchvátia publikum veľmi misky s ich obrovskými reklamami rozpočtu .
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie filmové autá a nákladné autá všetkých čias
Podobne ako vianočné reklamy tu vo Veľkej Británii, skončilo to ako súťaž o značky automobilov a nákladných automobilov, z ktorých každá sa snaží vytvoriť to najlepšie priemyselné priemyselné a získava oveľa väčšiu expozíciu spolu s vychvaľovacími právami. V poslednom čase sa to viedlo k niektorým skutočne vynikajúcim automobilom a reklamám na nákladné autá s vysokými výrobnými hodnotami a množstvom hviezdnych zákrut.
Vzhľadom na obrovské sledovanie publika, obchodná požiadavka na to, aby sa počas veľmi misky zvýšila okolo 5 miliónov dolárov (3,5 milióna GBP) na 30 sekúnd. V roku 2016 sa hovorí, že Hyundai utratil okolo 30 miliónov dolárov (21 miliónov GBP) iba na štyri reklamy!
O koľkej je veľmi misa vo Veľkej Británii?
Ak uvažujete o prezeraní reklám v roku 2018 Live alebo možno aj s rovnomernou hrou, budete požadovať spáchanie. Ako New England Patriots začína proti Philadelphia Eagles o 18:30 východného času 4. februára, to je 12:30 doba Spojeného kráľovstva 5. februára.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post