Uvoľnenie blokovania spúšťačov 72% hrotu v automobiloch a poruchách nákladných vozidiel

Zmiernenie uzamknutia britského uzamknutia viedlo k 72% zvýšeniu v rámci automobilov a rozpisov nákladných automobilov, naznačujú nové čísla.
Pri porovnaní týždenného obdobia od 25. marca do 1. apríla 2020 – keď sa prvýkrát zaviedlo uzamknutie britského koronavírus Zvýšenie počtu porúch, ktoré sa zúčastnili jeho hliadky.

Môžem riadiť svoje autá a nákladné auto počas uzamknutia Covid-19?

Zvýšenie sa považuje za výsledok automobilov a nákladných automobilov, ktoré sa počas uzamknutia riadne udržiavali. Teraz, keď majú motoristi dovolené využívať svoje autá a nákladné vozidlá na ďalšie účely, dostávajú sa na cestu, ako aj na zlyhania batériách, ako aj ďalšie mechanické problémy.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Zelená vlajka radí vodičom, ktorí nevyužívajú svoje autá a nákladné vozidlá, aby zabránili zlyhaniu batérie, keď naštartoval motor, keď týždeň, ako aj ich nechajú bežať až 20 minút. Motoristi by sa mali tiež v určitom okamihu pokúsiť presunúť svoje autá a nákladné autá, pretože pneumatiky môžu zriadiť ploché oblasti, ak autá a nákladné auto zostanú v rovnakej polohe.
Pohybovanie automobilov a nákladného auta by malo tiež pomáhať predchádzať korózii medzi brzdovými diskami a podložkami. Okrem toho je inteligentné zapnúť vzduchový systém teraz a znova, aby sa zabránilo vyschnutiu tuleňov a úniku.
Mark Newberry, priemyselný riaditeľ spoločnosti Eco priateľskej vlajky, uviedol: „S miernym uvoľnením uzamknutia v Anglicku bola položená cesta k návratu„ normality “, avšak s akýmkoľvek typom veľkých zmien alebo … Vrátenie situácie, príprava je kľúčová.

Ako skočiť na začatie auta

„Keďže v najbližších dňoch očakávame viac vodičov na ceste, naliehame na ľudí, aby sa ubezpečili, že ich autá a nákladné vozidlá sú na cestách, aby sme skontrolovali životne dôležité komponenty, ako aj zabezpečujeme, aby mali potrebné záchranné krytie, ak by zrušili. alebo nedávno znížené.
„Rovnako ako to tiež naliehame vodičom, aby sa ubezpečili, že zostanú bezrizikoví, keď začnú cestovať viac, pričom sú v súlade so súčasnými vládnymi pokynmi.“
Prijali ste preventívne opatrenia, aby ste sa počas uzamknutia starali o svoje autá a nákladné auto? Pochopme v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post