Testy Roadside Breathalyser na najnižšej úrovni počas 18 rokov

Testy Roadside Breathalyser dosiahli najnižšiu úroveň za 18 rokov, odhaľujú nové vládne čísla.
Polícia v Anglicku a Walese (s výnimkou metropolitných, Norfolk, Suffolk a Sussex Forces) vykonala v roku 2019 iba 285 380 testov na cestné polievanie, podľa úradu pre domácnosť -o 11,58 % z 322 769, ktoré boli vyvedené v roku 2018.

Test Breathalyser objaví výsledky pre domácich majstrov

Obrázok za rok 2019 predstavuje 40,74 % všeobecný pokles, pretože záznamy sa začali v roku 2002, ako aj o 57,41 % nižšie ako v roku 2009 s 670 023 testmi.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Je to napriek 2,2 milióna pokút o rýchlosť, ktorá bola rozdaná v minulom roku – o 7,8 % v roku 2018. Neopatrná jazda, ako aj trestné činy bezpečnostných pásov sa medzi rokom 2018, ako aj v roku 2019 zvýšili o 33,5 %, ako aj 84,3 %.
Počet pokút vydaných pre šoférov využívajúcich vreckový inteligentný telefón však klesol o 26,5 %.
Edmund King, prezident AA, poznamenal: „Je znepokojujúce, že testy jazdy nápojov sú v najnižšom bode za 18 rokov. Bohužiaľ, to len zdôrazňuje veľké zníženie počtu odborných úradníkov na webovej premávke na našich cestách.
„Zatiaľ čo fotoaparáty sú užitočným nástrojom na pomoc úradom našich ciest, nemôžeme od nich závisieť iba. Videokamera nemôže zastaviť vodiča nápoja alebo pretiahnuť niekoho, kto nie je neopatrne, takže mať oveľa viac policajtov v autách a nákladných automobiloch pomôže zbaviť sa zlého a škodlivého riadenia. “
Prieskum AA Populus s 20 410 ľuďmi vykonanými v novembri 2018 vystavených 69 percent šoférov verí, že je nepravdepodobné, že by ich chytili neopatrne v blízkosti svojho domu, zatiaľ čo 43 percent verí, že by sa mohli dostať preč bez poistenia.

Ženy s vyšším nebezpečenstvom zranenia, ako aj smrti pri nehodách s pohonom nápojov

King pokračoval: „AA verí, že by sme do konca desaťročia mali stanoviť cieľ nulových úmrtí na cestách, a to len vtedy, ak sa vynaloží značné úsilie na uspokojenie týchto ambícií. Okrem oveľa viac polície by sme radi videli oveľa viac kampaní na bezpečnosť cestnej premávky, ako aj bezpečnosť cestnej premávky sa stala súčasťou národného učebného plánu v nákupe, aby sa zbavila úrovne spokojnosti šoféra.
„Sme radi, že sa vynaložilo značné úsilie na riešenie ľudí, ktorí nepoužívajú bezpečnostný pás, pretože sa zistilo, že v zrážkach sa nepoužíva nepríjemný vysoký podiel automobilov a cestujúcich na nákladných automobiloch, ktoré sa nepoužívajú.

„Podobne aj využitie skrytých HGV je prispievajúcim prvkom pri znižovaní ľudí využívajúcich ručný inteligentný telefón za volantom. Posledné vyhlásenie na zatvorenie medzery okolo inteligentného telefónu využíva pri jazde aj pri jazde. “
Ak chcete získať oveľa viac informácií o testoch riadenia nápojov, kliknite sem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post