BMW zakladá novú techniku ​​na cestách na optimalizáciu Performance

BMW spolupracovala s inováciami, ako aj s dátovou spoločnosťou, hmatovou mobilitou, s cieľom vytvoriť nový systém na snímanie ciest, ktorý dokáže skontrolovať povrch pod kolies Dynamika vozidla na optimalizáciu výkonu a trakcie.
Inovácia bude namontovaná na ďalšiu generáciu automobilov spoločnosti BMW, ktorá sa začne objavovať v showroomoch od roku 2021. Systém „hmatového snímania“ využíva „vstavané, neistové senzory“ na porovnanie podmienok cesty s správaním vozidla, čerpanie údajov z údajov Pozastavenie, pneumatiky, brzdy, ako aj hnacia jednotka.

Nový povrch LED cesty môže v budúcnosti pomôcť znížiť nehody

Čítanie produkuje „vozidlo“, súbor anonymizovaných dátových bodov na základe správania vozidla. Táto informácia je spárovaná s „SurfaceDNA“, čo je ekvivalentná skupina hodnôt týkajúcich sa podmienok cesty, vrátane úrovní priľnavosti, ako aj zakrivenia cesty.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Okrem toho, ako aj podniky poskytujúce údaje, ktoré umožňujú samotnému automobilu optimalizovať svoje nastavenia na základe povrchu cesty Byť ukázaný regionálnymi orgánmi.
Spoločnosť BMW predtým stanovila inovácie, ktoré môžu zmeniť správanie vozidla založené na ceste, so systémami namontovanými pre Rolls-Royce Phantom využívajúce údaje SAT-NAV na pomoc pri výbere správneho výstroja pre ohyby, križovatky, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj kopce, ako aj Fotoaparát orientovaný na dopredu, ktorý poskytuje informácie pre odpruženie vozidla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post