Nový 2022 Lexus RZ 450E Electric SUV opäť škádlil

Lexus, ktorý sa pripravuje na spustenie svojho prvého územného elektrického vozidla, RZ 450E. Firma vydala oveľa viac obrázkov SUV pred plánovaným debutom na jar, keď sa stane čerstvým súperom pre podobné modely Tesla Y a SkoDa Enyaq.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Bude založená na rovnakej platforme E-TNGA ako Toyota BZ4X a Subaru Solterra. Ale zatiaľ čo Lexus RZ vyzerá podobne ako jeho súrodenci, existujú určité rozdiely v oblasti dizajnu exteriéru, keď venujete bližšiu pozornosť.

Lexus UX300E: Dlhodobý prehľad testov

Napríklad predná časť je omnoho plynulejšia ako BZ4X, zatiaľ čo zadná časť získava o niečo agresívnejší difúzor a pár krídiel na vrchole zadných dverí. Na koncovom okraji tohto batožinového priestoru je tiež namontovaný spoiler s kačicou, zatiaľ čo ťažký plastový plášť okolo oblúkov a nárazníkov kolesov Toyota bol zoslabený, aby sa poskytol čistič, oveľa viac prémiového vzhľadu.
7

Napriek čerstvej šarži obrázkov sme ešte stále nevideli v kabíne Lexus RZ. Spoločnosť vydala krátke upútavkové video, ktoré ukázalo prezidentovi spoločnosti Koji Sato, ktorý bol poháňaný okolo skúšobnej dráhy v prototype RZ od Akio Toyoda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post