Autonómne vozidlá zabijú manažéra SUV štátov VW

Príchod úplne autonómnych automobilov môže byť technickým úspechom, ktorý nakoniec porušuje neustále rastúci dopyt klientov po SUV, navrhol vedúci štýlu VW.
Tvorcovia automobilov na celom svete naďalej vykopávajú konvenčné hatchbacky, ako aj salóny v prospech crossoverov, ako aj SUV prakticky každej veľkosti. Avšak Klaus Bischoff, výkonný riaditeľ dizajnu VW, verí, že keď takzvaná „autonómna technológia na úrovni 5 umožňuje šoférom, aby si úplne vzali oči z cesty, stylisti budú prepustení rovnako, ako vyrábajú oveľa radikálnejšie tvary tvaru“, ktoré dajú. Dokonca máte čelné sklo – rovnako ako to, že by to zase mohlo prelomiť vzor pre vyššie miesta sedenia SUV.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Autá bez vodiča: Najvyšší sprievodca vozidlami s vlastným riadením
“Momentálne vidíme zvýšenie SUV, ako aj zostup limuzíny [salónov], ako aj MPV,” povedal Bischoff pre Car Express. “Objavili sme niečo, čo priťahuje ľudí, ktoré odpovedajú na obavy, že klienti možno ani nechápali, že mali.”
“Možno sa SUV začnú v určitom okamihu pozerať, ako aj ľudia na nich poukazujú a povedia:” riadi dinosaura. “To teraz nevidíme, ale pevne verím, že sa uvidíme Keď sa dostaneme na autonómiu úrovne 5, veľa rôznych automobilov, ako aj potom sa stáva oveľa otvorenejšou. ”
Koncept spoločnosti VW Paríž, nazývaný I.D., predstavil nielen elektrické hnacie ústrojenstvo, ale aj iný interiérový dizajn, ktorý umožnil úplne nový podvozok zameraný na EV. Bischoff, ktorý vysvetlil plán sedenia I.D. ako „rozloženie salóniku“, povedal: „Nové obaly, kde máte práve novú platformu s kolesami v rohoch, je tiež rajom pre dizajnérov. Môžeme premiestniť veci okolo; Poskytuje nám veľkú zábavu. “
Veríte si, že dopyt po SUV sa zníži s príchodom plne autonómnych automobilov? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post