Ceny a špecifikácie spoločnosti Hyundai i20 oznámili

ceny a špecifikácie pre nový Hyundai i20, ktorý sa začína na 9 995 GBP. Facelifted Model má ostrejšie línie, ktoré ich aktualizujú so zvyškom rozsahu Hyundai, zatiaľ čo v ponuke sú tiež zlepšené hospodárstvo a emisie.
Veľkou správou je úplne nová „modrá“ trojvalcová nafta CRDI 74 koní 1.1. Je to rovnaký motor namontovaný v Kia Rio, ale bol ďalej zdokonalený, aby sa stal najúčinnejším neelektrickým automobilom v predaji. S šesťstupňovou príručkou produkuje 84 g/km CO2 a má pôsobivú kombinovanú hodnotu paliva 88,3 MPG.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Ponúka sa aj ešte jedna nafta a dva benzínové motory. Benzín s rozlohou 1,2 litra s rozlíšením 84 koní 1,2 litra je najmenší, dodávajúci 57,6 mpg a 114 g/km CO2, zatiaľ čo dieselová diesel s rozlohou 99bhp má 1,4 litra, 54,3 MPG a 96G/km/km a 89 koní 1,4. KM.
I20 bude ponúkaný v štyroch úrovniach výbavy: klasický, modrý, aktívny a štýl. Classic má klimatizáciu, diaľkové centrálne blokovanie, elektrické predné okná a štandard šiestich airbagov. Ponúka tiež ESP, výšku a nastaviteľný stĺpec riadenia, počítač Trip a CD so štyrmi reproduktormi s pripojením USB a AUX. Cena je od 9 995 GBP a je k dispozícii iba s 1,2-litrovým benzínovým príručkou.
Modrá je založená na päťdverovej klasike, ale stráca klimatizáciu v prospech inteligentného zastavenia a go (ISG) a pneumatík s nízkym valcovaním. Je to 11 795 GBP a dodáva sa iba s 1,1-litrovým naftovým príručkou.
Aktívna špecifikácia začína od 10 945 GBP a získava 15-palcové zliatiny, predné hmlové svetlá a zrkadlá a nárazníky. Vo vnútri je kožený volant a prevodovka, pripojenie Bluetooth s hlasovou aktiváciou a elektricky vyhrievané a skladacie zrkadlá. Ponúka sa ako trojdverový 1,2-litrový manuálny benzín alebo ako päť dverí so všetkými štyrmi motormi, pričom benzín 1,4 ponúka aj automatickú prevodovku.
Vlajková loď je štýl, ktorý začína na 12 345 GBP a ponúka sa výlučne ako päťdverový. Má 16-palcové zliatinové kolesá, denné svetlá LED, automatické svetlá a stierače, parkovacie senzory zadných parkovacích miest, klimatizačné ovládanie a automatické zrkadlo. Ponúka sa s 1,2-litrovým a 1,4-litrovým benzínovým motorom alebo s 1,4-litrovým naftou.

Hyundai i20 sa predáva v máji, pričom 1.1 CRDI je k dispozícii v júni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post