BMW séria 4 Gran Coupe Pics, Cena and Specs odhalili

Gran Coupe BMW 4 Gran Coupe bolo odhalené v Ženeve-je to štvordverové kupé, ktoré súperia s Audi A5 Sportback. Gran Coupe 4 Series poskytuje „elegantný vzhľad dvojdverového kupé s funkciou ponúkanou štyrmi dverami“, hovorí BMW.
• BMW 4 Series Gran Coupe News a recenzie
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Aj keď je to identické s dĺžkou a šírkou ako Coupe 4 Series Coupe, strešný systém Gran Coupe je o 12 mm vyšší a natiahne sa o 112 mm ešte viac chrbta, ponecháva pre zadných cestujúcich oveľa viac výšky a vytvára športový profil ako salón série 3.
Volacia karta Gran Coupe je však jej štandardne prispôsobená automatické zadné dvere, ktoré je možné otvoriť konvenčne alebo mávať nohou pod zadným nárazníkom. Odhaľuje topánkový priestor 480 litrov – 35 litrov omnoho viac ako v kupé, identické s salónom 3 sérií a 40 litrov na 3 turné po 3 sériách. Zastavte 40:20:40 Split Skladanie zadných sedadiel a ktoré stúpajú na 1 300 litrov – 320 litrov oveľa viac ako v športovom A5 Sportback.
• Recenzia série BMW 4
Zadná lavica je pre cestujúcich oveľa viac ústretovejšia ako v kupé, s niekoľkými mm oveľa viac výška a priestor pre tri … proste. Takže zatiaľ čo kupé je štvormiestne, BMW nazýva Gran Coupe A 4+1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post