„Dnešní kupujúci skutočne majú radi vývoj a rozdiel“

Tokio Motor Show je skutočne na rozdiel od akéhokoľvek druhu iných – ako odhalil náš tím v Japonsku. Tvorcovia domácich vozidiel skutočne chodia do mesta s divokými a praštěnými nápadmi, ktoré toľko zaručujú, v minulosti však mali tendenciu poskytovať tak málo.
Dúfam však, že by sa to mohlo zmeniť, pretože sa zdá, že v japonskom priemysle vozidiel fúka nový vietor. Nakoniec sa zdá, že sa prebudili rovnako ako pravda, že dnešný kupujúci skutočne majú radi vývoj a rozdiel.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie vozidlá Tokio Motor Show
Toyota je o krok vpred, s vozidlami, ako je Genious C-HR SUV v predaji, a ponúka osviežujúci (a populárny) rozdiel v preťaženom sektore. Od spoločnosti Toyota je toho oveľa viac, vrátane športových vozidiel pod značkou Gazoo.
Honda vyhovel svojej fantastickej celoelektrickej metropolitnej myšlienke EV od Frankfurtu s podobným veľkolepým športovým ev nápadom (vyššie) v Tokiu-podľa nášho názoru dve vozidlá, ktoré musí Honda jednoducho postaviť.
Podobne sme videli nápady od Nissan, Mazda, Mitsubishi, Lexus, Subaru, ako aj Suzuki, ktoré by všetci mohli pomôcť zvýšiť bohatstvo ich výrobcu, ak – rovnako ako to je často extrémne obrovské, ak – môžu sa dostať kamkoľvek blízko výroby.
Jednou z firmy, ktorá má extrémne odstránenú koncepciu toho, čo jej nápady môžu urobiť pre spodný riadok, je Jeep. Je to s najväčšou pravdepodobnosťou najplodnejším podnikaním, keď sa týka vytvárania vozidiel IDEA – poskytuje náznaky zaujímavým novým návrhom alebo atraktívnym vlastníkom, aby utratili oveľa viac peňazí úpravou svojich automobilov.
Bol som pozvaný na ústredie Jeep v USA, aby som uspokojil tím za najnovšími vozidlami nápadov – a aby som ich riadil! Manažér štýlu skupiny FCA Ralph Gilles má odstránený pohľad na funkciu nápadov pre jeho podnikanie. Vysvetľuje ich ako „nekonečne cenné“ – odrážali by sme to. Myšlienka vozidla hrá nevyhnutnú úlohu v spoločnosti vozidla a tiež sa nám páči.
Ktoré bolo vaše preferované vozidlo z Tokyo Motor Show 2017? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post