Rozhorčenie na 37 000 slovných poistných poisteniach automobilu

Priemerná poistná zmluva pre automobily sa pohybuje takmer 18 000 slov, pričom motoristi musia odložiť oveľa viac ako hodinu svojho času na to, aby si to všetko prečítali.
Výskum spoločnosti Fairer Finance zistil, že Endsleigh bol vinný z najzložitejšej papierovania s 37 674 slovami – oveľa viac ako klasický román Georga Orwella Animal Farm. Sheila’s Wheels boli ďalšie 32 860 slov, tesne nad Esure na 32 631. Spoločnosť LV bola najnižšia so 6 901 slovami, nejako pred ďalším najlepším, celoštátnou na celoštátnej úrovni 9 302.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie poisťovacie spoločnosti pre automobily 2013 až 2014
Priemerný počet slova 17 896 bol vypočítaný zo 40 hlavných poisťovateľov analyzovaných Fairer Finance v rámci svojej kampane na nepotrebnú malú tlač. Zdá sa, že sa zbytočne strácajú ream papiera, pretože štúdia odhalila, že 73 percent ľudí nečíta všetky svoje politické dokumenty. Iba 17 percent ľudí priznalo, že to všetko pochopí.
James Daley, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Fairer Finance, povedal: „Ak nikto nečíta podmienky a podmienky, aký presne má zmysel týchto dokumentov?“ Dodal: „Ak jedna spoločnosť dokáže túto prácu vykonávať menej ako 7 000 slov, neexistuje ospravedlnenie pre poisťovateľov, ktorí vyrábajú dokumenty, ktoré sú päťkrát tak dlhé.“
Steve Jenner, hovorca kampane Plain English Kampaň, povedal Automobile Express: „Zjavenie, že„ malá tlač “pozostáva z oveľa viac slov ako hlavného románu, je hanba. Je ťažké to vidieť ako čokoľvek iné ako cynický trik, ktorý bol vytvorený na zamieňanie a frustrovanie zákazníka. “
Názor Auto Express: Ďalšia rana pre nemilovaný priemysel
Priemerná rýchlosť čítania pre normálneho dospelého je 250 slov za minútu. To naznačuje absorbovanie poistnej zmluvy spoločnosti Endsleigh zaberá približne dve a pol hodiny vášho života.
Boli by sme absolútne prekvapení, keby v Británii existuje jeden poistníci, ktorý sa dostal na koniec tohto epického dokumentu. Musíme však byť skutočne prekvapení? Poistné s vysokým obsahom oblohy, oneskorené výplaty a nepochopiteľné podmienky naznačujú, že výsledky poisťovateľov nikdy neboli nižšie.
Tento najaktuálnejší výskum z Fairer Finance nerobí nič, aby rozptýlil názor, že priemysel, ktorý nie je na strane vodičov, má zdravý záujem o ich zakopnutie.

Boli ste chytení príliš bezbožnou poistnou zmluvou? Povedzte nám svoje skúsenosti v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post