Citroen DS 5LS exponovaný na špeciálnom parížskom podujatí

Citroen odniesol obaly zo svojho dizajnu „DS“ na podujatí v Paríži. Nový salón Citroen DS 5LS je založený na DS5 a bude vyvinutý, ako aj ponúkaný výlučne v Číne.
• Recenzia Citroen DS5
„LS“ v názve znamená „luxusný salón“, ako aj to bude druhý dizajn DS, ktorý sa má vyvinúť v novom závode v Shenzhene po DS5, pretože značka silno hazarduje pri predaji v rýchlo sa rozširujúcom sa čínskom trhu .
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

DS 5LS má v tomto roku jasne ovplyvnený myšlienkou Wild Rubis, ktorý sa zobrazuje na motorickej show v Šanghaji, má elegantný exteriér s chrómovými „krídlami“ vpredu, ktorý krúžku mriežky a predĺžená do svetlometov.
Táto funkcia je predurčená na novú dohodu s úspešnou značkou DS, ako aj na všetkých budúcich dizajnoch značky DS vrátane nového Citroen DS3, ako aj SUV iba v Číne, ktorý je tiež z dôvodu prehliadky Neskôr v roku 2014.
Štýl s tromi boxami má oveľa viac typické s salónom C5 ako DS5, zdieľa však múdre zliatinové kolesá, ako aj dvojité výfukové plyny s prémiovým súrodencom. Pri 4,7 metrov dlhá s 2,7-metrovým rázvorom kolies Citroen vyhlasuje, že DS 5LS ponúkne najlepší priestor na nohy vo svojej triede, aby pomohla čerpať pri kupujúcich, ktorí si želajú byť šuffériou. To je 0,2 metra dlhšie ako DS5, na ktorom je založená, ako aj dodatočný priestor naznačuje, že topánka je 466 litrov – o jeden liter väčší ako DS5.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post