Ďalší Volvo V40 na získanie VW-Style Platform Tech

Volvo overil, že zakladá novú platformu pre malé autá a nákladné vozidlá na súperenie s inováciami Volkswagen Golf MQB, ktorá tiež podporuje autá a nákladné vozidlá siahajúce od oktávity Skotaviu po oktávsku. Audi A3.
Spoločnosť Volvo doteraz nemenovaná nová dizajn sa vytvorí spoločne s Geely Autos, automobilmi a nákladnými automobilmi čínskych majiteľov spoločnosti Volvo Geely Holdings, v novom výskume a vývojovom centre v Gothenburgu vo Švédsku. Minulý mesiac Volvo odhalil interný škálovateľný dizajn platformy, ktorý bude oporou čokoľvek od nového XC90 po salón S60.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Boss spoločnosti Volvo R&D, Peter Mertens, povedal Auto odhalil, že sa vyvinú štyri verzie novej platformy, čím pripravia metódu pre nový malý crossover dizajn, ktorý je najpravdepodobnejšie odznak XC40: „Urobíme nízku strechu a verzie s vysokou strechou pre prémiu pre prémiu. Dizajn Volvo, ako aj modely, ktoré nie sú prídemi Geely. “
Mertens tiež zopakoval vyhlásenie spoločnosti Volvo, že všetky jeho motory budú v budúcnosti štyri valce alebo menej, pričom trojvalcové motory sú usporiadané pre menšie modely. Aby sa udržali náklady na zníženie, uviedol, že veľká časť konštrukcií inštalácie motora vo všetkých dizajnoch bude rovnaká.
Rovnako ako VW MQB, nová platforma Volvo bude modulárna, aby umožnila vytvorenie rôznych dĺžok, ako aj šírky vozidiel, so schopnosťou tiež v tvare rôznych nastavení zadného zavesenia, ako je systém s viacerými väzbami alebo torzným lúčom.
Keďže súčasný V40 bol predstavený iba minulý rok, Mertens rýchlo zdôraznil, že by sme na novej platforme čoskoro neuvideli žiadny typ nových Volvos. “Sme asi šesť až sedem rokov a pohybujeme sa ďalej z V40,” uviedol.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post