NOVINKA VARIADENIA ROVERY ROVER EVOQUE TEST MULE MULE SPIED

Rýchlo relokáciu vecí v móde vedomý sveta malého prémiového SUV, a preto koncom budúceho roka uvidíme úplne novú Variety Rover Evoque. Rival BMW X1 je nastavený na rast veľkosti, čím je oveľa užitočnejší a oveľa lepšie jazdiť, pričom si stále zachováva zmysel pre štýl.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Úplne prvý Evoque s vstupom interiéru od Victoria Beckham bol predstavený už v roku 2011, takže nie je žiadnym prekvapením, že vidíme prototypy pre novú verziu. Aj keď toto posteľ valcovania jasne využíva časti tela z dnešného SUV, je možné spozorovať aktualizovaný štýl front-end, rovnako ako väčšia trasa, ako aj zvýšená výška cesty.
• Najlepšie SUV na nákup teraz
11

Chunkier Wheelarches sedia nad kolesami, ktoré boli tlačené smerom von, čo naznačuje, že väčšia trať, ako aj veľkosť veľkosti je veľmi pravdepodobná. Očakávajte, že priestor cestovateľov bude oveľa viac podobný tomu, ako je napríklad X1, ako aj súperov, zatiaľ čo vylepšené riešenie stability by malo byť vedľajším dopadom nových dimenzií.
Registrácia prototypu je vybavená 2,0-litrovým štvorvalcovým dieselovým motorom, s najväčšou pravdepodobnosťou pôvodu Ingenia. Zatiaľ to nie je odstránenie, či to však bude aktualizovaná verzia dnešného systému alebo úplne novú variáciu. Očakávame, že pri štarte budú poskytnuté benzínové aj diesely, ako aj na uvedenie akéhokoľvek typu ešte viac podrobností, keď ich získame.
Čo veríte z novej odrody Rover Evoque z roku 2019? Povedzte nám v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post