Bentley Continental GT Speed ​​získava oveľa viac energie, ako aj silnú novú Black Edition

Bentley Continental GT Speed ​​sa aktualizoval, pričom súčasná verzia najrýchlejšieho vozidla Bentley sa zlepšila na 633 koní (až od 626 k) Rovnako ako najvyššia rýchlosť 206 mph.
Rovnako je 20nm omnoho väčší krútiaci moment pre 6,0-litrový motor Turbo W12 GT Speed, s maximálnym výstupom 840 nm na kohútiku, zatiaľ čo čas 0-60 mph klesol na 3,9 sekundy. Táto drviaca maximálna hodnota krútiaceho momentu sa dodáva od 2 000 ot / h.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Rovnako ako základná rýchlosť GT teraz môžete získať verziu Black Edition, ktorá pridáva množstvo vizuálnych úprav, aby sa vozidlo stalo od davu. Ponúka sa ako kupé alebo kabriolet a má lesklý čierny povrch pre niekoľko vonkajších obložení plus 21-palcové zliatinové kolesá, ktoré skrývajú možnosť červených alebo čiernych brzdových strihov pod nimi.
Bentley Continental GT Speed ​​Black Edition sa tiež ponúka s kontrastnými farbami pre zrkadlá dverí, predné splitter, bočné sukne a zadný difúzor, vrátane jedného odtieňa nazývaného počítačová žltá. Táto kontrastná farba môže pokračovať vo vnútri sedadiel, ako aj na stredovej konzole, ako aj kontrastné šitie, ako aj obrysy uhlíkových vlákien, ktoré sú celkovo nový vzhľad.
Nová rýchlosť Continental GT sa teraz ponúka, pričom v lete sa objavujú objednávky. Základná rýchlosť GT bude náklady zo 168 900 GBP, pričom Black Edition maloobchod od 176 900 GBP.
Teraz sme si vyskúšali naše zaokrúhlenie najlepších špičkových automobilov v predaji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post