Nová ľahká séria Ford GT Carbon odhalila

Toto je séria Ford GT Carbon: Špeciálne vydanie stredne motorového supercaru značky, vďaka ktorej sa primárne zameriava na hmotnosť.
Najvýraznejší úvod, ktorý pomôže orezávať libry, prichádza vo forme kolieskan z uhlíkových vlákien. Desaťračkové ráfiky sú vybavené lesklým povrchom a držali ich na mieste piatimi ľahkými titánovými skrutkami – materiál tiež používaný pre nový výfukový systém.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie supercary v predaji
Tieto položky a nový polykarbonátový pokrývka motora prispievajú k celkovej úspore 18 kg v porovnaní s konvenčným automobilom, čím poklesli jeho suchú hmotnosť na 1 367 kg.
10

Rozsah kozmetických vylepšení tiež pomáha, aby sa séria uhlíka stala jedinečnou. Tradičné dvojité pruhy sa vytvárajú odhalením holého uhlíka tela pod farbou, zatiaľ čo kontrastný pruh stredného kolíka, ktorý je k dispozícii v striebornej, oranžovej, červenej alebo modrej farbe, je súčasťou balíka prízvuku, ktorý tiež zafarbuje uzávery zrkadla dverí a brzdové strmene.
Ďalší exponovaný uhlík je zobrazený na stĺpikoch A, prednom splittere a zadnom difúzore, zatiaľ čo vo vnútri témy holého uhlíka pokračuje cez prahy dverí, stredovú konzolu a vetracie otvory, ktoré sú všetky v matnom povrchu.
Kabína GT robí jedno alebo dve skromné ​​ústupky plánu úspory hmotnosti – odstránenie držiakov pohárov a bočného skladovacieho zásobníka vodiča prispieva k strateným niekoľkým stratám gramov – stále však udržiava konvenčný informačný systém Sync 3 a systém klimatizácie.
Medzi ďalšie interiérové ​​detaily patrí strieborné šitie na sedadlách aj volant, jedinečné odznaky na prístrojovom paneli a kolesá v streche eloxovanej povrchovej úpravy.
Objednajte si knihy pre sériu uhlíka Ford GT Open od 8. novembra. Ak chcete jeden, musíte byť rýchly: Aplikácie pre špeciálny model sú k dispozícii iba na webovej stránke spoločnosti Ford GT na 30 dní.
Kliknite sem a prečítajte si našu recenziu Ford GT práve teraz …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Väčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdiaVäčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdia

Väčšina zrážok na diaľniciach, ako aj poruchy vyvolané zlyhaním pneumatík, sa môžu zabrániť vodičom sledovaním ich pneumatík bližšie, objavila sa nová výskumná štúdia. 18-mesačná štúdia, ktorá analyzovala 1 035 kusov