Dodávky Mini Cooper D oneskorené z dôvodu problémov s hlukom

Tiny sa vyžadovalo, aby oneskorilo dodávky úplne nového malého Cooper D potom, čo zistili, že testovacie vozidlá majú problémy s hlukom.
Cooper D má nový trojvalcový motor 1,5, ako aj jeho veril, že naftová verzia je hlučná, ako sa očakávalo. Rovnako ako neexistuje žiadny pevný časový rámec, keď ho bude mať Tiny opravený s klientmi, ktoré zostanú na svojich nových autách.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Drobný hovorca overený inžinieri vyšetruje tento problém, ako aj podnik by chcel poskytovať nový dieselový dizajn pre vlastníkov iba vtedy, keď je najlepšia vysoká kvalita, než aby bola povinná, aby vyvolala stiahnutie neskôr.
Jeden klient sa dostal do kontaktu s odhalením automobilov potom, čo skutočne dostal Cooper D predtým, ako mu obchodné zastúpenie oznámilo, že ho okamžite vrátil.
Povedal: „Bolo to poskytnuté v piatok ráno, ako aj v piatok večer, uviedli, že ho vrátili späť. Tiny uviedol, že to bol zvukový akustický problém, ktorý sa nezdá byť v poriadku. Uviedli, že pozastavili všetky objednávky.“
Cooper D je najúžasnejšie vozidlo v malej odrode s deklarovanými návratnosťami paliva 80,7 MPG, ako aj emisií CO2 92 g/km. Napriek tomu, že má jeden valec menej ako MKII, výkon je až od 110 do 114 koní s krútiacim momentom 270 Nm.
Potenciálni majitelia vytiahli 16 450 GBP za základné malé Tiny, ktoré zahŕňa Bluetooth, DAB rádio, ako aj klimatizáciu, hoci niektorí budú mať oveľa viac za podstatný zoznam doplnkov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post