„Maloobchodný obchod v Spojenom kráľovstve zaostáva za dynamikou výrobných a dizajnérskych sektorov

, jedným z najvýznamnejších blokov automobilov, s ktorými som sa stretol? Brian Miller, nezmyselný domorodec New Yorker, ktorý vlastní motorové vozidlá na Manhattane, ktorý je zase jedným z najlepších obchodných zastúpení, ktoré som navštívil.
V relatívne späť Británii zákony o hospodárskej súťaži a iné politiky naznačujú, že je takmer nemožné nájsť viacfančnú predajňu v jedinej, najmodernejšej budove High Street. Ale Miller’s Corner Dej, kde 11. Avenue sa stretáva s West 51st Street, je domovom niekoľkých luxusných, supercarových a hypercarových franšíz, ktoré žijú na niekoľkých poschodiach. Úprimne povedané, je to najlepšie na mnohých úrovniach.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Ak existuje také miesto, ako je maloobchodné neba, je to tak. A ak povedzme, že Miller’s Bentley Showroom nepláva vašu loď, ste len pár sekúnd od svojich podláh Porsche, Lamborghini a Bugatti na rovnakom úžasnom mieste. Prípadne, ak momentálne nekúpite, môžete byť stále pozvaní (ako som bol) na jednu z jeho podujatí Soft Soft Soft Soft Live Music/Fine Dining/Red Carpet. Niet divu, že bohatí a dobre známi sú Millerov kamaráti … a klienti.
• „Je čoraz viac ostrovnejšie strácame dotyk?“
Na druhom konci stupnice sú milióny Američanov, ktorí si môžu dovoliť haliere denne za svoje kolesá Týždenné autá Wash – okrem toho, že by som to nebol v USA, pretože predajcovia ich často ponúkajú klientom úplne zadarmo. Tak prečo som nikdy nepočula o rovnakom darovaní v Blighty?
Chlieb a maslové autá s oficiálnymi cenami znížené o 20 percent sú v USA tak bežné, že niektorí tvorcovia zaberajú veľa televíznych vysielacích častí reklamy takýchto zľavnených modelov. Ak považujete tri roky za príliš krátke na pôžičku alebo prenájom auta a chcete päť alebo šesť rokov, je to vaše – a možno s nulovým percentom financovania. Alebo čo zoznam, ktorý ukazuje, ktorí tvorcovia sú najlepší v tom, aby zbohatnili svojich predajcov (a preto je finančne chránení, aby ponúkli tučnejšie zľavy) a odhaľujú tých, ktorí sotva môžu škrabať na živobytie (čím nedajú žiadny priestor na to, aby boli veľkorysí zákazníkom)?

• „Platte 1 000 GBP mesačne a McLaren je váš. Nie je to lacné, ale nie drahé“
Môže Británia získať oveľa viac týchto dobrých vecí, ktoré sú pre spotrebiteľov, prosím, z Ameriky? Tu je väčšinou stagnujúci maloobchodný obchod s automobilovým priemyslom klesá, ďaleko za oveľa dynamickejším odvetvím dizajnu automobilov a výroby. So všetkým, britskí stávkujúci jasne potrebujú tieto techniky predaja v USA, plus oveľa viac motorových obchodníkov zameraných na zákazníkov, ako je pozoruhodný muž z Manhattan Motorcars.
Čo si myslíte o súčasnom stave predaja automobilov Británie? Dajte nám vedieť nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post