Nový model Cadillac Model Blitz pre Veľkú Britániu

Cadillac predstaví na európskych trhoch v priebehu nasledujúcich 18 mesiacov množstvo nových modelov vrátane Spojeného kráľovstva. Po niekoľkých neúspešných pokusoch o pokus o prelomenie Európy je Cadillac nádejný, že jeho najnovší produktový Blitz ho vytvorí ako skutočnú alternatívu k uznávaným prémiovým hráčom.
V čele rozšírenia výroby bude novým CTS tretej generácie. Teraz, v predaji v Európe a vo Veľkej Británii, je výkonný salón k dispozícii iba s 2,0-litrovým benzínovým motorom Turbo. Tony Roma, hlavný inžinier Performance Luxury Cars v Cadillac, tiež odhalil, že čoskoro do britských showroomov dorazí aj horúca spoločnosť CTS-V poháňaná V8. V súčasnosti je v súčasnosti v predaji menšia BMW séria 3 Cadillac ATS.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Neskôr v tomto roku sa spustí aj ATS Coupe – súper pre nedávno predstavenú sériu BMW 4 – a bude nasledovať natiahnutá verzia Escalade SUV. Dokončenie zostavy šiestich automobilov bude Electric Hybrid Coupe Cadillac, ELR, ktorý sa začne na zadnom konci roku 2015.
Odvolanie spoločnosti Cadillac vo Veľkej Británii bude obmedzené nedostatkom pravej jazdy. V rozhovore pre Tony Roma pri štarte CTS odhalil, že pred tým, ako sa môžu zvážiť modely pravej jazdy, musí existovať životaschopný prípad spoločnosti.
„V ideálnom prípade by sme tiež radi videli dieselový motor. Pracujeme na tom, ale stále je to niekoľko rokov, “povedal Roma. “Pre Európu by to musel byť 2,0-litrový štvorvalcový motor.”
V súčasnosti má Cadillac iba jedno obchodné zastúpenie v Manchestri. Hovorí sa o rozširovaní, ale zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne plány.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post