Spoločnosť Baby Electric Volvo SUV, ktorá bude pravdepodobne vyvinutá v Číne

, sa v Číne pravdepodobne vyvinie v Číne Volvo Electric Electric SUV, ktorý sa pravdepodobne vyvinie v Číne, manažér spoločnosti vystavil – teraz sa však zdá, že sa nebude nazývať XC20.
Generálny riaditeľ švédskej značky Hakan Samuelsson už overil, že nový dizajn bude fungovať v štýle tela SUV a bude založený na čistej elektrickej platforme, ktorú založil majiteľ spoločnosti Volvo, čínsky konglomerát Geely. Samotný Volvo už škádlil nové auto, vrátane neho v zostave dizajnu uvedenej na prezentácii začiatkom tohto roka, a očakáva sa, že bude hrať hlavnú funkciu v snahe spoločnosti zvýšiť jej predaj z približne 800 000 kusov ročne 1,2 milióna do roku 2025.

Polestar Job 0, aby bol úplne uhlíkový neutrálny

V prednáške Volvo na polročné menové výsledky Samuelsson uviedol, že dieťa SUV EV bude v súlade s ďalšou generáciou XC90, ktorá bude sama o sebe elektrická. “Pokiaľ ide o načasovanie, uviedli sme, že ďalšie nové elektrické vozidlo je skutočne nástupcom našej vlajkovej lode SUV,” uviedol. „To je úplne prvý; Potom bude tu menšie SUV, ako aj o tom, o čom tu hovoríme. Je nesmierne pravdepodobné, že bude vyrobený v Číne, áno.
Reklama – článok pokračuje nižšie

“Bude ich nasledovať viac vozidiel, ako sa domnievam, že by sme mali začať veriť novým tvarom tela,” dodal. „Nie sú to len sedany, vagóny a SUV. Elektrifikácia tiež upraví tvar automobilov; Vyžadujú, aby boli aerodynamickejší, takže možno tam v budúcnosti trochu prekvapíme. Nie sú to len tradičné vozidlá, aké sme doteraz mali. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post