460bhp Lotus 3-Eleven: Nové podrobnosti a video vydané

Back-to-Basics Lotus majú s tým ešte oveľa viac tvrdých: The 3-Eleven. Úplne prvýkrát, ktorý sa ukázal na oslave Goodwoodu v roku 2015, je to najrýchlejšie autá a nákladné autá, ktoré spoločnosť Norfolk, ktorú spoločnosť Norfolk kedy uviedla do výroby, je teraz v predaji.
Track pripravený 3-Eleven športuje s preplňovaným 3,5-litrovým V6, ktorý vytvára 460bhp (alebo 410 koní vo verzii Road-Spec), ako aj 890 kg kerbweight, čo z neho robí najrýchlejšie vozidlá a trukot, ktorú spoločnosť Norfolk kedy vytvorila. Rovnako sa začína na 82 500 GBP pre cestný právny model, s verziou pretekov na 116 500 GBP. Dodávky klientov sa začnú v marci.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

3-Eleven je znovuobjavením vysoko zameraného 2-Eleven, ktorý sme hodnotili v roku 2007, avšak hodnoty výkonnosti sú v jednej ďalšej lige. Jeho pomer výkonu k hmotnosti 510 koní na tonne naznačuje, že sprintuje od 0 do 60 mph za 2,9 sekundy, ako aj na vrchol 174 mph pre traťovú verziu, ako aj 180 mph pre model cestnej legalu.
• Lotus SUV Overené na rok 2019
8

Zatiaľ čo starý 2-Eleven predstavoval 1,8-litrový štvorvalcový motor, 3-Eleven dostane preplňovaný 3,5-litrový V6 zo športového automobilu Evora, ktorý je spárovaný buď do tradičnej šesťstupňovej príručky vo verzii cesty, ako aj z Šesťstupňová sekvenčná prevodovka pre vozidlo Track.
Lotus vyhlasuje, že prepadne svoju testovaciu stopu Hethel o desať sekúnd rýchlejšie ako ďalšie najrýchlejšie autá a nákladné auto, ktoré vyrába. Podobne teraz vyhlásil, že počas relácie s rozlohou 1200 míľ v Nurburgringu bolo jeho najrýchlejšie kolo 7 minút a 6 sekúnd. Toto video presne ukazuje, ako to urobili:
Štýl je tiež adaptáciou 2-Eleven, s predným koncom založeným na exécii, otvoreným štýlom kokpitu a hladkým kompozitným telom. Na základe „na mieru“ extrudovaného a spojeného hliníkového podvozku, s cestovnou verziou s dvojitým bočným barom, ako aj závodnými verziami, ktoré dostávajú plnú klietku na dodržiavanie predpisov FIA. Zameriavacia lopatka, ako aj zadný spojler integrujú, aby sa vytvorili 215 kg prítlaku pri 150 mph.
Odpruženie je ľahký štýl s dvojitou čiarou všestranne, s nastaviteľnou tyčou proti valcovi, Eibach Springs a OHLINS nastaviteľné tlmiče. Rovnako dostane limitovaný diferenciál, ľahký kovaný zliatinový kolesá, ako aj 332 mm vetrané brzdové disky so štyrmi piestovými strmeňmi.
8

Interiér neposkytuje veľa ohrozenia na použitie na cestách, so štyrmi bodmi postrojov (šesťbod v pretekárovi) odnímateľným volantom, ako aj informačným displejom TFT.

Lotus Manager Jean Marc Gales to vysvetľuje ako „obrovský zabijak, ktorý je schopný trápne oveľa nákladnejších súperov“, čo ukazuje svoju rýchlosť projekcie smerom k najnovším hypercárom.
Ďalej určil „to kondenzuje naše inžinierske know-how do jedného, ​​tvrdého balíka, a je tak zameraný na to, že sa to nezmestí“.
Získajte všetky najnovšie správy z roku 2015 Goodwood Celebration of Speed ​​tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post