Poisťovatelia zavádzajú kampaň na riešenie nepoisteného šoférového prepätia

vyhlásenia za nepoistenú jazdu, sa za posledný rok zvýšili o 10 percent, podľa úradu pre poisťovateľov (MIB), ktorý zaviedol svoju prvú národnú kampaň na riešenie obchodovania s cieľom riešiť na obchodovanie s cieľom riešiť na obchodovanie s problémom tri roky.
Údaje sa znížili, pretože rok 2005, keď úrady dostali právomoci na vozidlá, v poslednom desaťročí na polovicu na jeden milión.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Od júla 2014 do júla 2015 však MIB – ktorá kompenzuje obete nehody s nepoistenými šoférmi – uviedla, že počet vyhlásení vzrástol o 10 percent. Rovnako uviedla, že tretina nepoistených motoristov má vo veku mladších ako 30 rokov, pričom zakázané náklady na mladé šoférske politiky zohrávajú obrovskú úlohu.
• Vládne pozemky najvýznamnejšie motorové reformy, pretože 1935
Aby sa zastavila rastúce čísla, kampaň MIB obsahuje video „Gone In Seconds“, ktoré presne zdôrazňuje, ako rýchlo si môžu byť automobily a nákladné autá zvolené automobilovými fotoaparátmi s automatickým rozpoznávaním čísel (ANPR), ako aj zaistení.
Ashton West, generálny riaditeľ MIB, povedal: „Tento rok sme videli počet vyhlásení za týždeň v týždni. Každý rok je nespočetných ľudí zranených a zabitých nepoistenými šoférmi a aby sme to riešili, aktívne spolupracujeme s orgánmi v celej Veľkej Británii.
„Naším najdôležitejším problémom je dostať správu do 30 rokov. Chápeme, že pre týchto vodičov sú autá a nákladné autá nevyhnutnou súčasťou ich spoločenského života a poskytujú im dôveryhodnosť. “
• Návrhy na zníženie nákladov na poistenie automobilov a nákladov na poistenie nákladných vozidiel
Neustále presadzovanie poistného krytia (CIE) určuje registrovaných chovatelia automobilov, ktoré podľa všetkého nemajú poistenie, pričom každý deň sa odosielajú oveľa viac ako 4 000 šoférov. Ak sa zákon koná, prináša pevné obvinenie vo výške 100 GBP alebo súdne stíhanie.
Chytenie jazdy bez poistného krytia by mohlo mať za následok pokutu 300 GBP a šesť poplatkov, plus ukladanie, ako aj poplatky za zber za zadržané auto alebo riziko, že bude rozdrvené.
Ben Howarth, Asociácia politického poradcu britských poisťovateľov pre motorovú a zodpovednosť, podporila kampaň.
Povedal: „Tí motoristi, ktorí prechádzajú právne predpisy, ako aj jazdu bez poistného krytia, sú rizikom pre všetkých ostatných používateľov cestnej premávky. Podobne s platbami, ktoré boli uskutočnené svojim obetiam, zvyšujú náklady na poistenie motorového poistenia pre vodičov, ktorí dodržiavajú zákony. “

Mali by byť tresty za jazdu bez poistného krytia prísnejšie? Pochopme v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post