All-New 2015 Ford S-Max: Všetky podrobnosti, ako aj nové technológie

Ford odhalili svoj úplne nový sedem sedadlom S-Max MPV na minuloročnej Paris Motor Show, ako aj na vydanie v vydaní vo vydaní v The For Relation UK toto leto. Dostane modulárnu platformu požičiavanú od nového Mondeo, pokročilé nové technológie, ako aj oveľa praktickejšiu. Ford Style, ako aj inžinierski šéfovia, nás hovorili s novým dizajnom na online ukážke videa.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Na konci roku 2014, ktorý je uvedený v blízkej produkcii pripraveného nápadu S-Max na konci roka 2014, preberá na palube veľa štýlových podnetov, ktoré sa vyskytujú na faceliftenej fieste, ako aj na modeloch Focus, vrátane chrómovej lichobežnej mriežky, ako aj vyrezávaných svetlometov. Aj keď sa Radikálne nelíši od predchádzajúceho S-Maxu, manažér štýlu Ford Claudio Mesale uvádza, že za tým je určitý dôvod:
20

„Chceli sme zachovať podobnú plochu skla, pretože to bol úspešný štýl aspektu, ktorý sa našim predchádzajúcim klientom S-Max páčili“. Claudio zdôrazňuje, že výskumná štúdia uskutočnená s predchádzajúcimi kupujúcimi MPV, ako aj nesúvisiacimi členmi verejnosti, ukázala, že štýl a profil súčasných automobilov a nákladných automobilov (uvedené v roku 2006, ako aj facelifované v roku 2010) Potrebujete radikálne prehodnotenie.
Rovnako ako aktualizovaný štýl sú tu elegantné funkcie štýlu, ako sú plnohodnotné adaptívne svetlomety, ktoré sa môžu otočiť a dokonca vypnúť súkromné ​​LED diódy, aby prelomili lúč a minimalizovali oslnenie pre prichádzajúcich cestujúcich. Zadné svetlá sú tiež LED LED, zatiaľ čo existuje čistý nárazník v štýle difúzora s integrovanými výfukami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post