Spoločnosť Google a FCA bez vodiča: Prvé oficiálne obrázky a podrobnosti odhalené

Google a Fiat Chrysler oznámili partnerstvo na vývoj autonómnych automobilov už v máji, a to sú prvé obrázky hotového modelu výroby. Približne 100 MPV Pacifica sa bude produkovať pôvodne so špeciálnymi úpravami karosérie a úplnou sadou technológie bez vodiča.
Pacifica na týchto obrázkoch obsahuje odlišné hrudky a hrbole na karosérii obsahujúcom početné senzory, počítače a elektroniku potrebné na to, aby fungovala sama o sebe (pod dohľadom). Inžinieri z technologického gigantu Silicon Valley a amerického/talianskeho výrobcu automobilov začiatkom tohto roka v zariadení v Michigane.
3

To je prvýkrát, keď technologický gigant pracoval s tradičným výrobcom automobilov od začiatku svojho autonómneho projektu v roku 2009 – hoci jeho súčasné čísla testovacích flotíl okolo 70 vozidiel a zahŕňa Hybrid Lexus RX 450H.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Auto Google: Doteraz správy
Výber MPV alebo minivanu ako testovacieho testu s vlastným riadením je vypočítaný, pretože spoločnosť Google by chcela vidieť, že autonómne vozidlá súťažia skôr s verejnou dopravou ako s súkromnými automobilmi. Chris Urmson, riaditeľ autonómneho riadenia spoločnosti Google, uviedol: „Vedúci predstavitelia verejnej dopravy by mohli kupovať skôr autonómne minivany ako drahé autobusy.“
Vlastné písomné vyhlásenie spoločnosti Google citované praktické dôvody na výber, pričom Chrysler prepracoval vnútornosti Pacifica na hardvér, zatiaľ čo „Minivan Design nám dáva príležitosť otestovať väčšie vozidlo, ktoré by mohlo byť pre cestujúcich ľahšie vstúpiť a ukončiť, najmä s. Vlastnosti ako posuvné dvere bez použitia rúk. ““

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post